• 0392 22 79 701
Hakkımızda

Hakkımızda

Tünap Sanayi ve Ticaret olarak sirketimiz 2013 yılında Tünap Sigorta adı altında sigorta sektörüne adım atmıştır. 2013 yılından itibaren müşteri talep ve çıkarlarını ön planda tutan uygulamalarıyla, sigorta sektöründeki gelişmeleri takip ederek sunduğu hizmetler ve var olduğu projelerle kurumsal sigortacılık alanında adından söz ettirmektedir. 2020 yılında online hizmetleri geliştirip daha hızlı hizmet vermek adına sigortacim724.com şirketimiz tarafından kurulmuştur.

Sigortacim724.com; online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı alanında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde hizmet veren ilklerden ve en geniş bir platformdur.

Müşterilerimize Nasıl Değer Sağlıyoruz?

Sigortacim724.com’dan önce, sigorta hizmeti almak isteyen kişiler sigorta teklifi almak, fiyat ve ürünleri karşılaştırabilmek için pek çok acente ve / veya aracıyı dolaşmak zorunda kalıyordu. Bu da en iyi fiyat ve ürünü bulabilmek için çokça zaman harcamak anlamına geliyordu. Sigortacim724.com’un kuruluşu ile birlikte, sigorta almak isteyen kişiler doğru ürünü doğru fiyata alabileceklerini biliyorlar. Müşterilerimize sunduğumuz teklifler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en iyi sigorta şirketlerinden anlık olarak tamamen canlı sistemler üzerinden üretiliyor. Bu teklifler çalıştığımız sigorta şirketlerinin teklifteki teminat kapsamı için sunulabilecek en iyi fiyatlar oluyor.

Sigortacim724.com’dan hizmet alarak;

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en iyi 5 sigorta şirketine ait en iyi fiyat ve ürünleri anında karşılaştırabilir, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü bulabilir ve sigorta satın aldığınızda tasarruf ve kazanç keyfini aynı anda yaşayabilirsiniz.
• 5--10 dakika içinde ihtiyacınıza uygun teklifi alabilirsiniz.
• İstediğiniz her zaman ve her yerden telefonla, internetten, evden, ofisten, tatilde teklif alabilirsiniz.
• Sigorta uzmanlarımıza telefon, e-posta, ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, tüm sorularınızın yanıtlarını anında alabilirsiniz.
• Her sigorta şirketi ya da sigorta ürünü online sistem uyumluluğuna sahip olmayabiliyor. Sigortacim724.com bu soruna da çare buluyor. 0548 868 35 32 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak, internet sitesinde online olarak göremediğiniz sigorta tekliflerine ulaşabilirsiniz.
• Poliçenizi satın aldıktan sonra da sigorta uzmanlarımızdan 7 / 24 hizmet / destek almaya devam edebilirsiniz.
• Yenileme dönemi geldiğinde de en iyi fiyatı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sigortacim724.com, en uygun poliçeyi her zaman için en iyi fiyata sunar.